המלצות

 

חוות דעת ריבקי.ג.
אופיר פאר הוא לא יועץ משכנתאות מהרגילים והטו

בים בשוק. הוא אדם בעל ידע מעמיק בניתוח פיננסים, הבנה וליווי של הלקוח שלו

עד לפיתרון אמיתי של המצב שדורש לקיחת משכנתא. במיוחד כשמדובר על משכנתא נוספת. אופיר לחם והזיז שמים וארץ כדי שאקבל משכנתא שהתאימה ותואמה ליכולות ההחזר שלי. שהביאה פיתרון אמיתי לי. תוך ליווי טלפוני ואישי, פגישות ונסיעות ארוכות לבנקים ולאנשי המקצוע המתאימים עד שהשיג את סוג המשכנתא התנאים והריביות שהוא רצה לקבל. לטובתי. בעקבות ועיקשות עד לתוצאה המיוחלת והרצויה. וכל זה בסדר מופתי, ברוגע, בנעימות עם נחישות ואסרטיביות מרשימה במיוחד. אני ממליצה עליו בכל לשון ובכל דרך. אופיר הוא האיש שאתם באמת מחפשים ליצור לכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם!!

תודה על הכל אופיר!!
מי שרוצה לשמוע ממני אישית, בשמחה. הפרטים אצל אופיר.


חוות דעת מיכל. ס.

אופיר פאר המלך…התבלבלתי בתוך ים המסלולים של המשכנתאות עד שהגעתי אלייך במקרה, דרך הסירטונים המעשירים שלך ביוטיוב… הגעתי אלייך עם הרבה תהיות, מחשבות ובעיקר – ערבוביות עצות של חברים שרק "ניסו" לעזור…. אך אתה עזרת לי להגיע לתמהיל שהכי התאים לי , תוך ראייה לטווח הרחוק. תודה רבה על היחס האדיב והנעים, ניכר כי אנשים רבים נתרמים רבות מהידע הרב שלך והניסיון שלך והתוצאה כמובן לא מאחרת לבוא, אני מאחלת לך את כל הטוב והשפע שבעולם כנגזרת ישירה לעזרה שלך לאחרים .
בהערכה רבה מיכל.ס.

חוות דעת בנושא מיחזור משכנתא

וונדים .ג.
אופיר ערב טוב . אנחנו מודים לך על השירות הנפלא שקיבלנו ממך. תודה שחסכת לנו 140,000 ש"ח במשכנתא. אתה אדם טוב, ליווית אותנו עד הסוף (קבלת המשכנתא) . אנחנו ממליצים עלייך לכל מי שמחפש יועץ משכנתא.

חוות דעת . יוסי.ג. בנושא משכנתא
הגעתי לאופיר לאחר ששמעתי הרצאה שעשה בנושא משכנתאות במקום עבודתי HP
ושמרתי את הטלפן שלו. אופיר מקצועי ואנושי. אהבתי גם כשלא מיד ענה לטלפון מיד – תמיד ידע לחזור אליי בסבלנות ואנושיות. אשמח להמליץ לאחרים אם מישהו בקרבתי ייצטרך משכנתא


חוות דעת בנושא משכנתא ראשונה

ליאור. ר
תודה רבה על העזרה הרבה המסירות , וההקשבה חסכת לי כ 400,0000 ש"ח . השירות היה מהיר, איכותי , קפדני ומקצועי.
הגעתי דרך המלצה שקיבלתי , כמו גם חוות דעת ששמעתי על עבודתך. בחרתי בך כי התרשמתי מהידע המומחיות והרצון לעזור לי בתור לקוח במגרש שהוא זר לי.
אהבתי את האפשרויות הרבות שהצגת לנו עם מפת דרכים מדוייקת מה כדאי ומה פחות מומלץ, עם הסיכויים והסיכונים , שהעידו על היסודות והמומחיות שלך. בוודאי שאמליץ על השירות שלך . אני חושב שהוא נותן ערך ופרספקטיבה על ה"אפשר" ומתאר תמונת מצב אמיתית והכי אופטימית לטובת הלקוח.

חוות דעת בנושא מיחזור משכנתא
משה.מ
אופיר אדם עם אישיות מקסימה , לויאלי ומקצועי, משרה ביטחון עצמי בתהליך, ניתן לסמוך עליו. יצירתי במציאת פתרונות למצבי משבר, בעל תודעת שירות גבוה ויחס אישי . היעוץ המקצועי בא לידי ביטוי במתן מספר הצעות על מנת לאפשר למקבל הייעוץ להיות מעורב ולהציף לבטים ולקבל מענה והחלטה בליווי שירות ברמה מקצועית ויחס סובלני. אופיר הפגין יושרה מקצועית, הוגן, סבלני, נתן שירות מקצועי ואכפתי וליווה באופן ראוי להערכה עד לקבלת המשכנתא בתנאים מצוינים. הגעתי סקפטי בשל מצבי הפיננסי להצליח לצאת לדרך חדשה, וקיבלתי מענה ראוי להוקרה ולהערכה. מצדיע לך!
על אופיר נכתב "אשרי הלקוח המקבל שירות מאיש אשכולות שכזה" .

חוו"ד צ'ק.פ.
השירות של הייעוץ המשכנתא שנתן לי אופיר היה מצויין, מקצועי, אדיב, ממוקד בצרכים שלי. ועל כן אשמח להמליץ עליו גם לאחרים , לא היה חסר לי דבר בשירות שקיבלתי וניתן לסכם במילה אחת מצויין.
חוות דעת חי.א.
הייעוץ שקיבלתי מאופיר פאר היה יעוץ ברמה גבוהה שהסבה לי ולאישתי הרבה נחת בהחזר המשכנתא.
שמעתי על אופיר המלצות ממש טובות שעברו מפה לאוזן.
אופיר איש מושלם, בעל יכולות אדירות בכל תחום המשכנתאות, אופיר מבצע עבודה שקטה ויעילה לאורך כל הדרך. אופיר הניח בפנינו את כל האפשרויות אשר עומדות בפנינו ואף הציע את המסלול הכי טוב שאפשר. מה שהדהים אותי אצל אופיר זה שהוא לאורך כל התהליך עשה הכל מ א'-ת' .ניהל מו"מ, עזר בלקיחת ביטוחים איכותיים, נתן שירות מעולה.
אני ממליץ על אופיר לכל אדם שיפנה אליי בתחום המשכנתאות.

חוות דעת בר.ר בנושא מיחזור משכנתא
הציון שהייתי נותן לאופיר על השירות הינו 10. שירות מצוין, מקצועי ואישי. אשמח להמליץ על השירות שלך לאחרים. אהבתי את הזמינות שלך, מתן פתרון לכל שאלה ובעיה . היה חשוב לי הסיוע שלך של ההיכרות המעמיקה בנבכי הבירוקרטיה . בחרתי בך בעקבות הרושם הכללי שעשית עלינו וצדקנו בבחירה

חוות דעת בנושא משכנתא לגיל השלישי
ב. אברמוביץ
פנינו אלייך כדי לקבל ייעוץ עבור משכנתא לאימי בת ה – 78 . לא חשבנו שניתן יהיה לקבל עבורה משכנתא בגלל גילה המבוגר. לאחר ששמעת את כל הפרטים ולכמה כסף זקוקה פנית בשמינו לגורמים שונים כדי לבדוק מה ניתן לעשות והאם ישנה אפשרות שכזו. להפתעתנו מצאת לנו פיתרון ללקיחת משכנתא . ליווית אותנו לאורך כל הדרך והרגשנו שיש לנו על מי לסמוך . רצינו להודות לך על הטיפול האישי והמקצועי לאורך כל הדרך . תודה רבה על ההשקעה, הטרחה, תשומת הלב והמענה לכל שאלה ובעיה.

חוות דעת זהבה .ד.
קיבלנו שירות מעולה. אין עלייך, אתה תותח!
ברור שנמליץ עליך כי מה שהיה לי טוב ואני מאמינה בו אני ממליצה גם מכל הלב.
הרגשתי שלקחת את הטיפול אישי לליבך, הרגשתי שממש אכפת לך מאיתנו .
אל תשתנה! זה היתרון התחרותי שלך!
הרגשתי מיד חיבור אלייך, והרגשתי את הטוב שלך ישר, ואת המקצועיות.
הרגשתי שאני בידיים טובות, שאיכפת לך ממני ממש. הרגשתי כמה שאתה דואג.
בימים שהיינו כבר באפיסת כוחות, הקפדת להיות אופטימי, ולעומת זאת קשוח במטלות שהגשת לנו.
אנחנו מאוד אוהבים אותך!
ותודה מכל הלב!
זכית בלקוחות מתמידים (לילדים שלנו…)

חוות דעת בנושא משכנתא ראשונה
יהאל .ג.
קיבלנו שירות מצויין מאופיר. אופיר בקיא בנושא המשכנתאות ומאוד יצירתי. מוצא פתרון לכל נושא , איש יוצא דופן עם המון סבלנות וסובלנות עם יחס אישי.
אהבנו את היחס האישי, היצירתיות, העמידה בזמנים והזמינות ללקוחות – נושאים שחשובים מאוד בתהליך קבלת משכנתא.
הידע המעמיק שלו היה מוערך מאוד על ידינו. השירות היה מצויין ממליצים על אופיר.


חוות דעת פ. בילוסה בנושא משכנתא ראשונה

אופיר!!!!
תודה רבה על השירות שקיבלנו ממך . השירות היה יוצא מן הכלל. כמובן שאני אמליץ לחברים שלי ולאנשים שמחפשים יועץ כי אתה הכי טוב !!!.
הריבית שקיבלנו ממך היתה הכי טובה ונמוכה , ממש עזרת לנו . תודה רבה.

חוות דעת בנושא משכנתא חדשה
יהודה.ב.
השירות של אופיר מקצועי ואמין.
הגעתי אלייך בעקבות המלצה שקיבלתי ובגלל היכרות שהייתה לי איתך דרך ארגון ביז אהבתי את מהירות התגובה שלך והפתיחות שלך להיענות לדרישות שלנו..
נשמח להמליץ אלייך לאחרים כי ניתן לחסוך ע"י שירות זה בעלות המשכנתא , כמו גם התרוצצויות מיותרות

.
חוות דעת בנושא משכנתא חדשה
איריס .ס.
הגעתי אלייך בעקבות מכרה שמכירה את התחום ואת היכולות והניסיון שלך.
קיבלתי מאופיר ייעוץ מקצועי שסייע לי מאוד בכל התהליך של לקיחת משכנתא . החל מ"תחקיר" עבורי, בניית תמהיל המתאים, מיקוח מול הבנקים, ועד שלב החתימה בבנק.
אהבתי את המקצועיות שלך, איסוף המידע המפורט כדי להתאים לי את המשכנתא בצורה המיטבית, והזמינות שלך.
אשמח להמליץ על השירות שלך בעיקר לאדם שאינו מתמצא בנושא . יש המון מידע שמוכר למקצוען מהתחום שיכול להועיל ולחסוך הרבה כסף ללוקח משכנתא
ממליצה על אופיר בפה מלא!

חוות דעת בנושא משכנתא ראשונה
רוית. ר.
נתתי את הפרטים של אופיר ללקוחה שלי.
אני מצטטת את הוואטסאפ שקיבלתי ממנה:
"זוכרת שהמלצת לי על אופיר פאר?
הוא ממש מצוין.
נעזרתי בשירותיו, הוא מצא פתרון והשיג את המשכנתא, גם מאוד מקצועי, זמין ואיכפתי. תודה רבה!"
אין מה להוסיף, חוץ מתודה רבה גם ממני.


חוות דעת דרורית חן

יושר אמינות ומקצועיות. נפגשתי עם אופיר כדי לבדוק, האם אפשר להוזיל את עלויות המשכנתא שלנו, ונוכחתי לדעת שאופיר הוא אדם מהימן ביותר , מקצועי ובקיא בתחום זה (נפגשתי בעבר עם אנשים אחרים, אך אופיר גילה את הבקיאות הרבה ביותר) . הדבר החשוב ביותר , מבחינתי , הוא שיושר הוא נר לרגליו ואם לא ניתן להוזיל את העלויות הוא יציין זאת במפורש! ממליצה בהחלט על שימוש בשירותיו הטובים של אופיר!

חוות בנושא מיחזור משכנתא
אורי.ר.
תהליך הייעוץ היה טוב . יש תחושה שאפשר לסמוך עלייך. נתת הסברים ברורים ופשוטים לנושא שאנשים אוהבים לסבך. שמרת על קור רוח וידעת לעודד אותנו על אף שהיה נראה שהיה קשה. בהחלט אשמח להמליץ על שירות שלך לאחרים.


חוות דעת בנושא משכנתא חדשה

איילת.א
אופיר המון המון תודה קיבלתי את כל המשכנתא שהייתי צריכה , הייתה מורכבות מסויימת וזה לא היה מובן מאליו ולכן אני מאוד מודה לך שבמקצועיות וענייניות השגת עבורי את המשכנתא . לאורך כל התהליך הייתי גם זמין , מפורט ומדוייק כמו שנדרש בתחום הזה, וגם עם בטחון שהרגיע אותי והתברר כנכון . כבר כשנפגשנו ראיתי שאתה רציני וגם נראית אמין ועם לב טוב והכל התברר כנכון.
אני סופר מרוצה כי דיברתי עם עוד יועצים רובם בכלל לא עובדים בעצמם מול הבנק ואחרים חשבו זה מסובך מכל מיני בחינות ואתה ראית את הדרך לפתרון מההתחלה ! אהבתי שאתה הולך לבנק ומסדר עבורי את המשכנתא. האמת הכל היה מצויין.
אשמח להמליץ על השירות שלך כי אתה מאוד מקצועי ומבין בתחום והעיקר השגת עבורי פתרון שאכן עבד


חוות דעת בנושא מיחזור משכנתא + תוספת לבנייה

אורית.ד.
קיבלנו המלצה מסוכן הביטוח שלנו. השירות שלך היה הכרחי מבחינתנו כי אנו לא מהתחום ואין לנו הבנה בנושא. אשמח להמליץ על השירות שלך כי כאשר מישהו מקצועי שמבין בתחום עושה עבורך את העבודה אז יש תוצאות . אהבנו את היחס הטוב, הסבלנות , הזמינות המיידית והמענה לכל שאלה שנשאלה.


חוות דעת בנושא מיחזור משכנתא

חיים.ש.
אופיר מקצועי מאוד והכי חשוב קשוב ואכפתי! אופיר הקשיב וניתח את הצרכים שלי מהמשכנתא ופרס בפני את כל האופציות במקצועיות רבה. בנוסף דאג לעדכן ולבדוק עם הבנק לגבי מיחזור וקבלת הריביות הטובות ביותר . תודה רבה לך אופיר!\


חוות דעת בנושא לקיחת משכנתא ראשונה

חזי. ט.
אופיר מקצועי , יסודי , זמין , ותמיד אדיב . הגעתי אליו מחבר שהינו מאמן עיסקי ששיבח אותך בחום רב ובצדק . אהבתי את הטבלאות והשפעת הגורמים השונים (תחזית אינפלציה, מסלולים משתנים וכד') שגרמו לי להבין לעומק את נושא המשכנתא.
אהבתי את הזמינות שלך להיפגש בשעות לא שגרתיות , זהו שירות מיקצועי ויעיל שחשוב מאוד לכל מי שלוקח משכנתא – יועץ שיכול לחסוך אלפי שקלים בעתיד. כבר הספקתי להמליץ על השירות שלך לאחרים. הכל בשירות היה מצויין.
תודה ענקית.


חוות דעת בנושא מיחזור משכנתא

אלכס. ר.
ברצוני להודות לאופיר על השירות המקצועי שקיבלנו. אופיר איש מקצוע ישר, הגון ומאוד מקצועי. בהחלט ממליץ עליו.

חוות דעת נוגה.פ.
היה שירות טוב ומקצועי.
אשמח להמליץ על השירות שלך כיוון שקיבלנו את השירות בדיוק לפי ההסכם ובהיענות מלאה לצרכינו.

חוות דעת של מיכל. ק
אופיר הוא איש מקצוע עם אתיקה ואחריות . נתן לי שרות מקצועי ומותאם לי אישית. הרגשתיתח ושה של התאמה שהוכיחה עצמה. אהבתי שהיית שם בשבילי תמיד בשמחה. אם אתקל בסביבתי באדם /גורם הזקוק לייעוץ משכנתא אמליץ עלייך בחום ובוודאות שאני עושה לו טובה גדולה.

חוות דעת חן.ש.
אופיר שלום. מודה לך על שבדקת את המשכנתא שלי ללא עלות וידעת לומר שאין צורך לשנות ולשפר דבר. תודה

חוות דעת יהודית.א.
הייעוץ היה טוב אהבתי את ההתמקדות באפשרויות המסלולים השונים, הזמינות שלך, הליווי שלך, קיבלתי את השם שלך ואני שמחה שבחרתי בך כי שם נוסף שקיבלתי היה איכותי (אותו אחד הפחיד אותי עם מידע שכנראה היה שגוי לגיבוי ביטוח שיהיה יקר שכל המיחזור לא יהיה כדאי) אשמח להמליץ עליך לאחרים עקב הייעוץ הטוב , השירות והזמינות , כבר הפניתי אלייך מישהו.

חוות דעת הילה ובני .פ
הליווי שלך למשכנתא חדשה הוא חשוב ומיקצועי . נשמח בהחלט להמליץ על השירות שלך גם לאחרים . הגענו אלייך בעיקבות הפנייה אלייך ופישטת עבורינו תהליך מורכב . אהבנו את התשובות המהירות שגובו בחישובים ומספרים ואנחנו מרוצים מהשורה התחתונה

חוות דעת אורלי .פ.
אשמח להמליץ על השירות שלך לאחרים כי אחרת זה כמו להסתובב בג'ונגל לבד. גם בגלל החיסכון הכספי העתידי וגם בגלל שהייעוץ הינו דבר חשוב כי אין יכולות לערוך את כל החישובים לבד, אין מספיק מידע וגם לא יודעים מה לדרוש. אהבתי במיוחד שהראית לי את כל החישובים העתידיים זהו שירות טוב , שנדרש

חוות דעת ליאור.ש.
השירות היה מצויין, אתה בקיא בתהליך ומלווה בצורה טובה. אמליץ על השירות שלך היה מבחינתי WOW הנושא של חישוב ההוצאות החודשיות וכמה אפשר לחסוך בערוצים השונים. תודה רבה אופיר נהנינו לעבוד איתך.

חוות דעת איריס ואייל .ז:
הגענו לאופיר בעיקבות הפנייה מיועץ כלכלי עימו עבדתי. אופיר היה זמין לשאלותינו , מקצועי ביותר, נתן לנו שירות טוב , יחס אדיב ונעים. אמליץ לאחרים לבדוק פוטנציאל החיסכון במשכנתא שלהם, בשל אמינות הייעוץ .

חוות דעת בתיה .ק.:
השירות מיקצועי ואדיב, אופיר בעל ידע רב בתחום , ניחן בסבלנות וקשוב לצרכים,
אופיר ניחן במקצועיות, אדיבות וזמינות.
אמליץ בחום על השירות שלך היות והוא חוסך זמן וכסף. אני מרוצה מאוד.

חוות דעת תמר.מ.:
אמליץ על השירות לאחרים מכיוון שתמיד לשאלותיי היו תשובות מהירות ולא היה עיכוב במענה . נתת ייעוץ וליווית אותנו מתחילת התהליך , אשר חסך לנו הרבה כאבי ראש, ושאלות מול מוסדות ואתה היית שם בשבילנו
בחרתי בך דרך חבר מאוד קרוב שהמליץ עליך ועל עבודתך, אמשיך להמליץ עליך למי שלוקח משכנתא/ מיחזור. בנוסף תודה על הכל.

חוות דעת מיחזור משכנתא
יעל.מ.
הגעתי לאופיר דרך המלצה שאני מאוד סומכת עלייה (משה מור המליץ). משה שהמליץ עשה עבודת תחקיר לפני קבלת ההחלטה ואכן השירות של אופיר היה נפלא, סובלני עם המון הקשבה ומעל הכל מקצועיות .אני מחפשת ומוכנה לשלם בעד שירות טוב ואיכותי ,מקצועי ועם המון סבלנות. מעבר לכך חסך לי המון זמן עצבים וידע (ואני מקווה שגם כסף לאורך הזמן)
אהבתי את השירות בכלל הכולל: סדר וארגון של הדברים, הסובלנות והרוגע שלך בפרט. מאחלת לך בהצלחה , תמשיך בדרך הנעימה והמקצועית, המלצתי עלייך כבר לאחי יאיר ומצ"ב רשימה של 4 אנשים נוספים שהשירות שלך לדעתי יכול לעזור להם לחסוך להם כסף.

חוות דעת איה.מ.
השירות של אופיר היה טוב , מקצועי, יעיל ובעיקר מעולה. אהבתי את היחס האישי ,המקצועיות, הידע, החיסכון בתשלום החודשי בפרט והחיסכון הכללי בכלל , נועם השיחה , הרצינות, הבנת הנידרש והעובדה שהמשכנתא נבדקה בדיוק לפי הצרכים שלי , היה חשוב בעייני סכום החיסכון הכספי בין המשכנתא שלקחתי בזמנו לבין מה שלקחתי בזכותך היה מדהים. אני ממליצנה בחום רב לפנות לאופיר לגבי משכנתא/מיחזורה.

חוות דעת רותי .ח
נעזרתי בשירותיו של אופיר ללקיחת משכנתא חדשה. הייעוץ היה זריז, ויעיל. אשמח להמליץ על שירותייך גם לאחרים. אהבתי את הזריזות והאכפתיות שלך. נעזרתי בך המון , תודה על השירות הטוב.

חוות דעת בטי ואבי .ע :
בהמשך לשיחתנו בנושא בחירת מסלול למשכנתא, מעוניין להודות לך על היחס החם והמקצועי לו זכיתי ממך, גם כאשר השיחה הסתיימה ללא תשלום עבור הייעוץ.
בימים אלו לא נתקלים בהרבה כמוך.
מבטיח להמליץ על שירותך לכל לקוח פוטנציאלי.

חוות דעת צחי.ה :
אופיר נתן לנו שירות מקצועי ורציני תוך התמקדות ברצון ובטובת הלקוח בלקיחת משכנתא.
אהבתי את הידע המקצועי הרחב וההבנה בשילוב הפרופיל שלי למשכנתא שאני צריך לקחת.
בשורה התחתונה הייתי מרוצה גם בעבודה מולך וגם בתוצאה הסופית. בכללי קיבלתי שירות מקצועי ומועיל.

חוו"ד מיכאל בלן סגל:
הגעתי לאופיר לאחר שקיבלתי עליו המלצה חמה מרו"ח עדי שפירא שלא הפסיק לדבר טובות עליו. אופיר אדם ישר, יודע את העבודה ואחראי. השירות והזמינות שלו היו מדהימים כולל מענה לכל שאלה אפילו כשהיה בחופשה בחו"ל.
ממליץ על שירות שלו – שירות טוב מאוד שקשה למצוא כזה בארץ . ממש מקצועי

חוו"ד ליאת .נ.:
אופיר היקר . אין בפי מילים להודות לך על ההבנה , ושיתוף הפעולה, הרצון באמת לעזור וכל זה ועוד….. עם הרבה רגישות ותשומת לב .ישר כוח!|

חוו"ד דנה.ח:
מקצועיות אדיבות וזריזות. רציתי לראות האם אני יכולה לקבל הלוואה…כרגיל תמיד הכל מורכב אצלי ,אופיר היה אדיב ומקצועי, בדק עבורי ונתן תשובות מהירות . תודה על השירות אמין ונדיב
חוות דעת דפנה . ד. :
תודה על המקצועיות והרוגע בייעוץ שסיפקת כשיגיע זמן אמת נדע למי לפנות ולהפנות מומלץ ביותר

חוות דעת ליז.א :
ברצוננו להודות לך על השירות המעולה ,באמת נתת שירות מעל ומעבר וברמה גבוהה מאוד , תודה על היחס הטוב ההקשבה ועל הזמינות בכל שעות בהם נתת את המקסימום שלך , מאחלים לך שתצליח בכל מה שתעשה אם מישהו מחפש יועץ משכנתאות אנו ממליצים לכם על אופיר מכל הלב , תודה על הכל.

חוות דעת חן.ש:
ראשית אני רוצה להודות על העזרה, שנית כל הכבוד על היוזמה והרצינות בכל נושא העזרה במיחזור המשכנתא, תודה רבה על העבודה.

חוות דעת אוסנת .ל:
אהבתי את המהירות והיעילות והשירות האישי. אמליץ עליך בשמחה, כי ברור לי שבאת לטובתי ומטרתך היתה להשיג לי את התנאים הטובים ביותר עבורי במקסימום רווח. כל בקשותיי נענו בחפץ לב ושוב במקצועיות רבה וסבלנות אין קיץ. השירות היה מהיר , יעיל, מאוד מקצועי אדיב.

חוות דעת בנושא משכנתאות של אמיר. ב.ע:
השירות היה מקצועי, איכותי, ומהיר.
קיבלנו המלצה חמה מהעו"ד שלנו ואכן אתה איש נעים, מקצועי ובהחלט נמליץ עלייך לחברים ומכרים הרוצים להתחיל בתהליך קבלת משכנתא . אהבנו את היחס האישי, שהצלחת להשיג תנאי משכנתא טובים המותאמים ליכולת האישית שלנו.

חוות דעת של עדי שפירא:
הפניתי לאופיר מספר לקוחות שלי. הוא נתן ללקוחות שלי שירות מעולה. הוא זמין ונותן מעל ומעבר ללקוחות שלו במחירים הוגנים. ממליץ בחום.

חוות דעת של לימור:
אמליץ על השירות שלך לאחרים עקב : האדיבות , הזמינות, הסבלנות, המענה המהיר בכל שאלה והליווי לאורך כל הדרך עד להשלמת התהליך.
הגעתי אלייך מהמלצת חברים ואהבתי במיוחד את סבלנותך והמענה המהיר.

חוות דעת רז ונעמה.מ.
הגענו לאופיר דרך המלצה של העו"ד . אופיר ענייני , מיקועי, סבלני וזמין. אהבנו את החשיבה מחוץ לקופסה ומתן אופציה כלכלית אלטרנטיבית. נמליץ על השירות , ובמיוחד למבקשי משכנתא ראשונה . אופיר עושה סדר, מסביר מונחים , עושה שקט נפשי ובעיקר מאוד נעים ומאוד מסביר ,שמחנו מאוד לעבוד איתך. אנו מאוד מרוצים מהשירות ומרגישים שקיבלנו תמורה איכותית תמורת התשלום.

חוות דעת בנושא מיחזור המשכנתא של אלירן.ב.:
קיבלנו שירות מקצועי ואדיב עם נכונות מתמדת לעזור.
אופיר הגיע לייעוץ מול הבנק בשקט, מצוייד בכל הידע הדרוש ונתן לי פידבק (מול פקידת הבנק….) בזמן אמת.מאפשר לקבל החלטות מהר ועל המקום תוך השוואה מדויקת לאפשרויות בשוק.
נתתי לי שקט נפשי , תמונה מדויקת של ההפרש בין כל ההלוואות/משכנתאות המקבילות, משמעויות של כל הבדל קטן והכל בזמן אמת .המון תודה על המקצועיות, השקט הנפשי, והזמינות הגבוהה.

חוות דעת סיוון ועודד:
השירות היה אישי, התחושה הייתה שמאוד אכפת לך שנצליח לקחת משכנתא ולקנות את הבית , במיוחד בשלבים הראשונים כשהתמונה לא הייתה ברורה. הגענו בעקבות המלצה של הורי , ובגלל שמדובר ביועץ אישי ולא בחברה גדולה. אהבנו את האופטימיות שלך גם כשהיו קשיים. נשמח להמליץ על השירות שלך גם לאחרים כיוון שאין לאנשים מספיק ידע בתחום והידיעה שיש איש מקצוע שמטפל בנושא נותנת ביטחון רב.

חוות דעת נתי.מ. :
אתה מיצועי ואמין מאוד. רואים שאתה יודע את העבודה , שבאת מתוך המערכת ואתה בעל מוסר . בחרנו בך בגלל האמינות והרצינות . אהבנו את המענה המהיר תמיד, הרגשנו שאתה באמת שם . גם בהרבה נושאים שלקחת על עצמך וחסכת איתנו כמו: המתנה ארוכה בטלפון לבנקים. אהבנו מאוד. אנחנו מאוד מרוצים ונמליץ עליך לאנשים נוספים שתחסוך להם כסף.

חוות דעת טל.י. :
השירות של אופיר היה מצויין. אופיר דחף קדימה את מיחזור המשכנתא , בעיקר בעקבות היותנו עסוקים בחיי היום יום , אופיר דאג להסביר את היתרונות , אופיר אדם נעים ומקצועי. באופן מוחלט אפשר לומר שנחסך כסף . קיבלנו במקביל ייעוץ מחבר בתחום שאמר דברים זהים למה שאופיר טען לאורך כל הדרך.. אהבנו את היחס האישי , האופי הנוח וגם היכולת לקבל את חוסר שיתוף הפעולה שלנו, ומצד שני לדחוף כאשר מגיעים ל money time היה WOW מבחינתנו. הגענו לאופיר דרך המלצה דודה שלי ובהחלט נמליץ על אופיר פאר כיועץ משכנתאות לאחרים.

חוות דעת אילן.ז.:
השירות היה vip . . היתה לי חוויה לעשות את המיחזור של המשכנתא .אתה אדם שמבין עניין, סבלנות זה דבר חשוב והיה לך (במיוחד איתי שהייתי לחוץ לכסף) .אהבתי את היחס האישי שלך שדואג כמו שצריך ובזמן – שמבחינתי היה זריז והכי טוב.
אמליץ עליך לחבריי בשמחה – במיוחד לחברים שטרם לקחו משכנתא ולא מבינים כלל בריביות. כל הכבוד יישר כוח.

חוות דעת חבייר .ש.:
השירות היה מקצועי וקשוב לרצונות הלקוח.
השירות מהווה הכוונה מקצועית לטיפול בנושא משמעותי מבחינת ניהול הכספים, אהבתי את הסבלנות והסובלנות ומציאת פתרון נכון ,טיפול מסור ונעים.

חוות דעת ישי.ז.
המלצה חמה. כל מי שמתכנן לקחת משכנתא קיבלתי קנה מידה כבר בשיחת טלפון . מקצוען , אמין, מנתח במהירות ומשרה ביטחון.

חוות דעת נילי .ט.
הגעתי לשירות שלך בעקבות המלצה שקיבלתי . העבודה בצוותא הייתה נעימה , נתנה הרגשה טובה, ותוצאות טובות. אהבתי את הקשר הטלפוני הרציף , הנכונות להקשיב והפתיחות לצרכים שלי. אמליץ על השירות גם לאחרים כי המיחזור משתלם ונעשה במקצועיות.

חוות דעת סופייה:
הגעתי אלייך בעקבות המלצה חמה של חברה שלי. היא הייתה מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי השירות שלך היה wow גדול. אמליץ על השירות שלך לאחרים .

חוות דעת שי קחטן:
השירות שקיבלתי מאופיר היה מעולה , עם יחס אישי הולם, ניסיתי אותך והוכחת שאתה טוב ומחזרנו את המשכנתא בהצלחה.

חוות דעת איגור ויינר:
קיבלתי שירות מאוד מומלץ ללקיחת משכנתא חדשה. אמליץ על השירות כיוון שהוא פוטר אותך מלהתעסק עם תהליך המשכנתא וחוסך זמן, הגעתי אלייך בגלל המלצה במקום עבודתי וזכיתי ליחס אישי טוב מאוד ושירות מצויין . כשיהיה רלוונטי לאנשים בסביבתי אמליץ בחום.

חוות דעת צביקה הראל
לאופיר פאר תודה על היחס , תשומת הלב, הרצון והייעוץ המקצועי שאתה נותן ובגדול, אתה אדם נעים הליכות , אשמח להמליץ עלייך כיועץ משכנתאות והלוואות בכלל (כמו במקרה שלי).
תודה רבה.

חוות דעת אירית הראל:
תודה אופיר על ליווי מיקצועי ללקיחת משכנתא. מציעה בחום לכל מי שצריך להיכנס למסלול הזה להיפגש עם אופיר ולשמוע את דעתו

חוות דעת עמי .ד.
אופיר היקר, תודה על העצות הטובות וההדרכה. ברור לנו לגמרי שחסכנו כסף, וההוצאה על הפגישה איתך זניחה לעומת התועלת הרבה. אני מקווה שכמה שיותר יפנו אלייך בעלי משכנתאות רק תועלת תצמח להם מהפגישה איתך!

חוות דעת אולגה .ק.
באתי לאופיר לייעוץ כלכלי, להתייעץ לגביי דירה . קיבלתי מענה מצוין להתלבטות שהייתה לי מעל ומעבר לצפוי. אופיר הדריך אותי כיצד לפעול , וראיתי שהוא אדם ישיר ומקצועי. התרשמתי מהידע הרב שלו. בכל שאלה אפנה אליו בעתיד, אף אממן את השירות שלו עבור לקיחת משכנתא לכל ילדי בבוא הזמן.

חוות דעת מורן ויעל אופגנג
הייעוץ היה מאוד מקצועי ויעיל. השירות הצמוד והאוזן הקשבת הינם ערך מוסף אותו קיבלנו כולל הגעת היועץ לפגישה הסופית. יש כתובת עם מי לדבר בכל שעות היממה, נטול אגו ויהירות. מקצועי ,אמין ואדם בראש ובראשונה. העסקה שרקמנו הייתה אחת הרגועות והשלוות שחוויתי, ועל כך תודה. אמליץ בחום על השירות מכיוון שעברנו חווית שירות מצוינת אותה אני רוצה לחלוק עם עוד אנשים. השירות היינו ערך גבוהה בהרבה מהמחיר ועל כן זה מה שהוביל אותי בשיקולי ויגרום לי להמליץ אלייך לאחרים . חוויה נהדרת.

חוות דעת אלעד אלאוהב:
השירות היה מקצועי והבנתי שאתה מבין את התחום היטב.
חוות דעת א. ממודיעין
קיבלנו ייעוץ במיחזור משכנתא מקצועי מאוד , יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. תמיד היית זמין ונוח לענות לכל שאלה ולהיענות לכל בקשה , גם בשעות לא שגרתיות. הצלחת להשיג עבורנו משכנתא העונה לצרכים שלנו בתנאים מצוינים נמליץ בהחלט על השירות שלך גם לאחרים השירות היה מצוין ומקצועי. הגענו אליך דרך זה שחיפשנו מידע באינטרנט והדברים המופיעים באתר שלך נראו לנו מתאימים לנו. במיוחד היה חשוב לנו היחס האישי והליווי הצמוד.

חוות דעת לאה מאושר
אופיר ברצוני לומר לך תודה על עזרתך בייעוץ בלקיחת משכנתא, הסברת לי כל כך יפה בחישובים ובהשוואות על המשכנתא .תודה רבה.

חוות דעת אריה כץ
שירות מקצועי , מסביר פנים , זמין ובשפה ברורה. נמליץ על השירות גם לאחרים ומהסיבה שאנו רוצים שגם לאחרים יהיה טוב. אהבנו את רמת המקצועיות ההקשבה והזמינות.

חוות דעת רוני שחר גולד
אבקש לשבח את אופיר על הוגנות נדירה שאינה מאפיינת את השירותים הניתנים בארץ בכלל ובאינטרנט בפרט, כבר מפנייתי הראשונה קיבלתי מענה מהיר לכך שנדרש להשלים פרטים על מנת לבדוק המשכנתא שלי. ההמלצה של אופיר הייתה לא למחזר לאור הנתונים. מצד אחד זה מאכזב אך מצביע על הוגנות נדירה! תודה רבה ואשמח לשירותך בהמשך.
תודה רבה

חוות דעת איתן בלק
תודה רבה על הבדיקה. השירות היה מעולה וקיבלתי תשובה כנה

חוות דעת אתי ורפי שטיינקלר
אנו מרוצים מאוד שפנינו אל אופיר לייעוץ , חסך לנו הרבה כסף , ובהחלט נמליץ עליו לאחרים.
זהו שירות חשוב לכל נוטלי משכנתא שאינם מבינים הרבה במשכנתאות (חלק גדול מאוד באוכלוסיית נוטלי המשכנתאות).אופיר בחור אדיב , מקצוען ונעים לעבוד במחיצתו. הדבר שהפליא אותנו מאוד זה שבכלל אפשר להקטין משכנתא בצורה כל כך משמעותית.
בחרנו בך באקראי (לא הכרנו אחרים) ולא הצטערנו על הבחירה.

חוות דעת יובל כהן
לא הייתי מסתדרת בלעדייך. השירות היה מקיף ואיכותי. אהבתי את הזמינות הגבוהה, הסבלנות בתהליך, מתן מענה לכל שאלה בכל זמן, טיפול מהיר בכל תקלה שצצה בדרך ותמיד עם חיוך ובסבלנות אין קץ. אמליץ על השירות לאחרים מאחר ולהערכתי הטיפול טוב , התהליך התנהל באופן מקצועי ומסור.

חוות דעת מאיריס ורדימון:
ייעוץ חכם בשפה פשוטה ובהירה. ידע רב בחישובים ובכל הקשור לבנק, ישר ויעיל ובעיקר בלי סחבת, אמליץ עליו לאחרים ללא שום ספק, מצא חן בעיני ההגינות, היושר והפשטות שבשירות שלו . אופיר יעיל ומיד רואים את אהבת הידע בלימודי המקצוע.

חוות דעת מענת שר
פניתי לאופיר בקשר לכדאיות מיחזור המשכנתא. ברצוני להודות לו על השירות המהיר והאמין בבדיקת תנאי המשכנתא שלי ועל התשובה העניינית . אשמח להפנות אנשים נוספים.
חוות דעת מרינה מרגוליס
אופיר אני מודה לך מאוד על הסיוע והמאמץ לעזור לי בייעוץ למשכנתא שלי.

חוות דעת מקצועית שחר פאר
ביצעתי מיחזור משכנתא בעזרתו של אופיר פאר.
בעזרתו המקצועית של אופיר שליווה אותי לפגישות בבנק
הצלחתי לחסוך עשרות אלפי ש"ח ולהשיג ריביות נמוכות.
מיחזרתי את המשכנתא, וזוכיתי היום מעמלת פתיחת תיק
אני ממליץ בחום לכל מי שיש משכנתא, או מעוניין לקחת משכנתא
להיעזר באופיר – יועץ המשכנתאות מס' 1

חוות דעת יהודית שמש
מקצועיות ורצון אמיתי לעזור .
אופיר יקר אני רוצה מקרב לב להודות לך על שירות אמין, מקצועי מאוד , חביב ונעים ביותר. מכיוון שלי אין מושג בכל הקשור לבנקים וחשבונאות כל התכונות שהזכרתי חשובות ביותר ואתה בהחלט ראוי להן . אחרי שהשכלתי קצת ועשית לי קצת סדר , אדע למי לפנות שיגיע רגע האמת לקחת משכנתא בשיקול דעת ולחסוך כסף בדרך הטובה ביותר. תודה רבה לך.

חוות דעת אורית הראל
הפנתי לאופיר לקוחה , עבורה אני מתכננת דירה , ביודעי ש"התחתנה" עם בנק מזרחי ל – 25 שנה ונאנקת תחת נטל המשכנתא. הלקוחה סיפרה לי שאופיר היה הוגן ומקצועי והציע לה למחזר עתה את המשכנתא, אלא רק אחרי שתכנס לדירה בקייץ 2016 אופיר לא ניסה למכור לה כלום או לקשור אותה אליו בדרך כלשהי . היא הרגישה שהיא יכולה לסמוך על מה שאמר ותפנה אליו שוב כשיהיה אקטואלי.

חוות דעת שני שילר
פניתי אלייך בקשר לכדאיות מיחזור המשכנתא. ברצוני להודות לך על השירות המהיר והאמין בבדיקת תנאי המשכנתא שלי ועל התשובה הכנה שבמקרה שלי אין כרגע צורך במחזור . בעתיד אפנה אלייך שוב בעניין.

חוות דעת אורי רוטקוביץ
היושרה ומקצועיות לאחר הרצאה של אופיר והזמנתו לבדוק איתו אפשרות לייעוץ על חידוש משכנתא, פניתי אליו במייל עם מספר נתונים בסיסיים שהוא ביקש. אופיר השיב מאוד מהר והסביר שלדעתו לא כדאי לנו לחדש משכנתא, שכן הקיימת מספיק טובה והוא לא יוכל לשפר באופן מהותי. אני חושב שהתגובה של אופיר מדגימה את היושרה והמקצועיות שלו, שכן יכול היה לשכנע אותנו שכדאי לנו לחדש משכנתא ולהרוויח כמה שקלים, אך בחר לעשות את הדבר הנכון כאיש מקצוע ונותן שירות. אני ממליץ בחום להיעזר באופיר בתחום המשכנתא.

חוות דעת יאיר ויינברגר
הייעוץ כולל השירות היה יעיל ובמיוחד הייצוג בפני הפקידים בבנק. כבר לאחר פגישה ראשונה התרשמתי לטובה ואני ממליץ! לנושא ספציפי זה דרוש מישהו שמכיר את שוק הדירות והמשכנתאות , האפשרות להסבר על מצבים שונים היה טוב ויעיל

חוות דעת רוני קורן
אופיר היקר
קיבלנו שירות מעולה, שחסך לנו זמן וכסף ואיפשר לנו לשמור על חסכונות בזכות הפיתרון היצירתי שמצאת למיחזור כל המשכנתא – כולל החלק שהיה מוקפא והיינו אמורים להתחיל לשלם בשנה הבאה. לא היינו יכולים להגיע בעצמנו לריביות כפי שקיבלת עבורנו מהבנקים. כאשר הנושא עולה בשיחה עם חברים, אני מזכירה את השירות שקיבלנו ממך, ושמחה להמליץ.
תודה רבה והמשך יום טוב
רוני.

חוות דעת דויד פרייליך
שירות טוב , מקצועי , אמין ואדיב , הבנתי את האופציות השונות ויצאתי מצוייד בכלים לקבלת החלטה.

חוות דעת דורון בר לב
אמינות , שרותיות ופתיחות מול הלקוח, הרגשנו שאנו סומכים עלייך במאה אחוז, שאתה זמין לנו כל הזמן. הרעיון היצירתי עם הפריים , וההצעות הראשוניות שהשגת היוו עוגן להמשך ההתנהלות וחסכו לנו מאות אלפי שקלים.

חוות דעת לימור פלד
מקצועיות וזריזות. תודה אופיר על בדיקה מקצועית וזריזה של המשכנתא. כמה טוב לדעת שמישהו מומחה בתחום מסתכל על מספרים המפחידים האלו ומבהיר לנו אותם , ללא חשש לניגוד אינטרסים.

חוות דעת גאולה כהן
מקצועיות עטופה בחיוך ורוגע. הלוואות ומשכנתאות תמיד מלחיצים אותי , ולשמוע את אופיר מסביר ומייעץ .-זה מרגיע!!כמובן שאחרי ערב מלא הסברים מפורטים ומקצועיים בסבלנות ובנעימות, הבנות שלי (31+27) רוכשות דירות ואופיר הוא המלווה למשכנתא .!!
כי לבנק מגיעים עם מקצוען!!!

חוות דעת נגה אן ירושלמי
היועץ של הבנק עובד בשביל הבנק – לא בשבילך.
פקחת את עיני ואת עיני כל היושבים בחדר על הטעות היקרה שאנו עושים כאשר אנו לוקחים משכנתא על פיו של "יועץ" המשכנתאות של הבנק . היועץ של הבנק טוב לבנק – לא לך ולא לי. בשביל זה צריך את אופיר שבבדיקה מקצועית וקצרה מנתח את המצב ועוזר לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים!!!חברים זה לא צחוק! אופיר בדק את המשכנתא שלי וחזר אלי עם תשובה תוך יום אחד. השירות שלו אדיב , מקצועי ומהיר – תודה על הבדיקה ועל ההארה. מהיום- לא לוקחים משכנתא בלי יועץ חיצוני ואם כבר לקחתם – תנו לאופיר לבדוק איך תעבירו את הכסף מהמשכנתא לטובת טיול בחו"ל או לימודים או מה שתרצו….

חוות דעת של עזרא מוריאל
אמינות יושר ומקצועיות, נפגשתי עם אופיר לאחר שסיפרתי לו שלפניי שנתיים לקחתי משכנתא. ביקשתי לבדוק האם היא מספיק טובה, אופיר הבטיח לברר לי וכבר כעבור יומיים הוא חזר עם תשובה שבסך הכל הוא לא רואה צורך לגעת בזה , כיוון שלדעתו היא בסדר גמור. מעטים הם אנשים כמו אופיר שאומרים ביושר ראוי לציון דברים כאלה הגונים , אמינותו, פעולתו המהירה ויושרו הם נר לרגליו . אותי הוא קנה בזה. מי מבין מכריי שיזדקק לעזרה בתחום זה יישלח אליו ללא היסוס , ממליץ בחום.

חוות דעת של אתי יוחנן
ממליצה בחום על השירות שאופיר נותן לכל בעלי המשכנתאות, עבודתו יסודית וניתנת להערכה , מיקצועי, דייקן, אכפתי, מביא את העובדות כהלכתן ומומלץ בחום מה כדאי לעשות ואיך לפעול , מעולה, אהבתי מאוד את השירות שקיבלתי ממנו , את האינפורמציה והידע שהפגין, שוב ממליצה בחום רב.

חוות דעת של ליאור רוזנטל
חברה טובה שלי הרגישה שהמשכנתא שלה חונקת , ומשהו שם לא מדויק עבורה. באקראי שיתפתי באותו היום בדף הפייסבוק שלי את הפרסום אודות יכולותיו המקצועיות של אופיר לסייע במיחזור המשכנתא וכך נוצר "בול קליעה" . החברה שלי אמרה לי שאופיר הוא האיש הנכון במקרה שלה , והם יוצאים ביחד לתהליך שיחסוך לה המון כסף. שירות שווה ומומלץ לכל נוטלי המשכנתאות שרוצים שיהיה שם מישהו שידאג לאינטרס שלהם ולא לזה של הבנקים…

חוות דעת של פרידה מפתח תקווה:
חובה לחוות אותך לכל בעלי המשכנתאות. נסו, לא תצטערו !

חוות דעת של ארז ל. מרמת-גן:
תודה לך אופיר על טיפול מסור ומקצועי, ובעיקר על חסכון רב בכסף שחסכת לגיס שלי, הוא היה מאוד מרוצה מהמקצועיות ומזה שקיבל תשובה על כל שאלה.
ממליץ בחום אם גם לכם יש משכנתא – תקבעו פגישה ואופיר יבדוק לכם בחינם כמה כסף ניתן לחסוך, ואולי גם פלוס בחשבון ייצא לכם מזה :).
במשכנתא חדשה לדעתי גם כדאי להתייעץ עימו כדי לא לשלם הרבה לבנק סתם.

חוות דעת יהל מ.
שלום אופיר קיבלתי את הטלפון שלך ממתווכת שהמליצה לי להתייעץ איתך בעניין תשלומי המשכנתא. הייתי בפרשת דרכים של מכירת הדירה בכי להחזיר משכנתא לבנק. וכשדיברתי איתך יעצת לי בנחמדות ובנעימות שכדאי לי לסגור הלוואות ולשם חלק מההלוואות הבלון של המשכנתא.
וכך עשיתי. החזרתי הלוואות ושילמתי חלק מההלוואות הבלון וכך הבנק אישר לי הלוואה רגילה תמורת הלוואת הבלון שנותרה שאני יכולה לעמוד בתשלומים שלה. אני מודה לך מאוד על הנחייתך שהביאה אותי לשינוי קו חשיבה ולפתור את הבעייה בדרך הנכונה. יישר כוח. תבורך מפי עליון על שפתחת לי את כיווני החשיבה הנכונים. עלה והצלח בהמשך דרכך הנכונה והנעימה

חוות דעת אלי ג.
קיבלתי שירות מקצועי ביותר מאופיר . הכל הוסבר לנו בצורה ברורה וקיבלנו את המשכנתא בזמן, אשמח להמשליץ על שירותיו של אופיר כיוון שהיינו מרוצים מהשירות ואנחנו חושבים שזה חסך לנו לא מעט זמן ולבסוף קיבלנו תנאי משכנתא טובים שמתאימים לנו. הגענו לאופיר בעקבות המלצה מסוכן ביטוח שמכיר אותו מבחינתי היתה חשובה מאוד היכולת של אופיר להסביר בשפה פשוטה את כל מה שהיינו צריכים לדעת לגביי "עולם המשכנתאות " כדי לקבל החלטה מושכלת. לסיכום אנו היינו מרוצים מאוד מהשירות!

חוות דעת ליאור נ.
הגעתי לאופיר דרך המלצות חיוביות ששמעתי. השירות שלו היה מדהים מהפרט הכי קטן….
אופיר מעביר את הידע בצורה מקצועית ואמינה, הייתי מאוד מרוצה מהשירות. היחס האישי לא מובן מאליו. אשמח להמליץ על שירותיו גם לאחרים